Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přejít na Motor Media CS

Publikace

Motormedia Bohemia, s. r. o. vydává na českém trhu hned několik předních magazínů ze segmentů auto-moto, hobby a active sport.

 

auto motor a sport

Dlouhodobě nejčtenější motoristický měsíčník a magazín pro náročnější motoristy vyznačující se vysokou kvalitou. Prémiový magazín auto motor a sport se na českém trhu prodává již 22 let a stále zastává roli kompetentního rádce při výběru nového automobilu.


více informací
ams Classic

Auto motor a sport Classic je exkluzivní publikace vycházející pod hlavičkou časopisu auto motor a sport zaměřená na v Evropě stále populárnější segment oldtimerů a youngtimerů.


více informací
AUTO7

Spotřebitelsky orientovaný automobilový časopis zasahující široké spektrum čtenářů patří dlouhodobě k prodejně nejrychleji rostoucím motoristickým titulům.


více informací
MOTOCYKL

Dlouhodobě nejprodávanější a nejčtenější měsíčník s motocyklovou tematikou na tuzemském trhu. Na rozdíl od konkurenčních titulů má jako jediný pravidelně ověřován prodaný náklad. Časopis MOTOCYKL přináší svým čtenářům po více než dvacet let nezávislé, objektivní a ucelené informace ze světa dvou kol.


více informací
Motocykl Renovace

Průvodce renovací Jawy, který bez okolků, mýtů a polopravd odhaluje, co všechno se ukrývá pod rudým lakem a zlatými linkami těchto dnes už legendárních strojů. Speciál magazínu Motocykl navíc doplňuje celá řada zajímavých témat a jízdních dojmů spjatých s českou poválečnou motocyklovou produkcí!


více informací
BIKE-Peloton

Časopis BIKE-Peloton stále více upevňuje svou vedoucí pozici na českém cyklotrhu. Rostoucí prodejní výsledky potvrzují jeho popularitu mezi českými bikery.


více informací
OUTDOOR

Magazín OUTDOOR je mezi čtenáři etablovaným rádcem ve světě sportu v přírodě či pomocníkem při nákupu kvalitního sportovního zboží. Je oblíbený mezi aktivními lidmi, kteří vyznávají cestovatelský styl, milují pohyb a překonávání osobních výzev.


více informací
lastauto omnibus

Měsíčník lastauto omnibus je česko-slovenskou verzí prestižního evropského časopisu stejného názvu. Magazín je určen českým a slovenským odborníkům a managementu z oboru silniční dopravy, státní správy, ale i středním firmám a živnostníkům provozujícím v rámci své profese přepravu a dopravu nákladů a osob.


více informací
Udělej si sám

Časopis Udělej si sám těží ze zázemí největší evropské rodiny Do-it-yourself časopisů a přináší nejen návody a postupy ke konkrétním projektům, ale také obecné vzdělávací informace.


více informací
Auto motor a sport Extra Pro ženy

Vše o automobilech pro moderní ženu. Tento nejen na českém trhu ojedinělý projekt zprostředkovává čtenářkám poněkud jiný pohled na automobily, než na jaký jsou zvyklé z běžných motoristických časopisů.


více informací
Auto motor a sport Extra Travel

Auto motor a sport Extra Travel je pomyslným vrcholem mezi tematicky zaměřenými tituly. Svým rozsahem a pojetím se jedná v českých podmínkách o ojedinělou publikaci. Na rozdíl od celé řady cestopisných magazínů je totiž jeho specialitou „automobilový“ přístup.


více informací
AUTO7 Speciály

Edice samostatných spotřebitelsky orientovaných publikací, která si klade za cíl uceleně poradit běžným motoristům s výběrem jejich nového automobilu (AUTO7 Nejlepší koupě), popř. jim poradit s výběrem lehce jetého auta (AUTO7 Zánovní vozy) či s výběrem a provozováním automobilu pro živnostníky a malé až střední firmy (AUTO7 Firemní auto).


více informací
Kometa noviny

Kometa noviny patří mezi publikace s hokejovým zaměřením a mapují aktuální dění v rámci hokejového klubu Kometa Brno. Jeho fanouškům přináší nejnovější klubové zajímavosti, statistiky, rozbory hokejových zápasů a další.


více informací
Motormedia Bohemia, s. r. o.
IČO: 25782932
U Krčského nádraží 36
CZ - 140 00 PRAHA 4 - Krč
tel: +420 241 093 410
fax: +420 241 721 905

 

Vedení vydavatelství:
Milan Bohatec

 

Inzerce

Markéta Krištofová 
Tel.: +420 241 093 415
Mobil: +420 606 743 756
e-mail: kristofova@imotormedia.cz

 

 

Marketing a distribuce

Jan Kliment

e-mail: kliment@imotormedia.cz
NAŠE PUBLIKACE