Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přejít na Motor Media CS

Profil

Motormedia Bohemia navazuje na tradici vydavatelství MOTOR-PRESSE BOHEMIA, které bylo součástí mezinárodní společnosti Motor Presse Stuttgart, největší skupiny vydávající specializované zájmové časopisy v Evropě, s pobočkami ve 23 státech světa.

 

Motor Presse Stuttgart vydává 120 titulů po celém světě, mezi něž se řadí například auto motor und sport, Motorrad, Men’s Health, Mountain Bike a mnoho dalších tištěných a elektronických časopisů, které se věnují automobilům, motocyklům, spotřební elektronice, telekomunikacím, životnímu stylu, sportu a volnému času.

 

V České republice jako vydavatelství Motormedia Bohemia, resp. MOTOR-PRESSE BOHEMIA, působíme již 22 let a v současnosti nabízíme dvě desítky titulů na českém, ale i slovenském trhu.

 

Mezi tyto tituly se řadí auto motor a sport, auto motor a sport Classic, AUTO7, MOTOCYKL nebo lastauto omnibus. Rozsáhlé portfolio činí z MOTOR-PRESSE BOHEMIA vedoucího českého vydavatele motoristických časopisů a současně vydavatele s nejširším magazínovým portfoliem v uvedených segmentech.

Naše portfolio dále doplňují tituly Udělej si sám (hobby), BIKE-Peloton a OUTDOOR (z edice Active Sport), hokejové Kometa noviny plus internetové magazíny www.autohit.cz, www.motocykl-online.cz, www.ams-classic.cz nebo www.active-sport.cz.

Motormedia Bohemia, s. r. o.
IČO: 25782932
U Krčského nádraží 36
CZ - 140 00 PRAHA 4 - Krč
tel: +420 241 093 410
fax: +420 241 721 905

 

Vedení vydavatelství:
Milan Bohatec

 

Inzerce

Markéta Krištofová 
Tel.: +420 241 093 415
Mobil: +420 606 743 756
e-mail: kristofova@imotormedia.cz

 

 

Marketing a distribuce

Jan Kliment

e-mail: kliment@imotormedia.cz
NAŠE PUBLIKACE