Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přejít na Motor Media CS

Online projekty

Motormedia Bohemia, s. r. o. provozuje na českém internetu tyto projekty.AUTOHIT.cz

Autohit.cz je aktuálním a zároveň seriózním rádcem, který nabízí svým návštěvníkům každodenní novinky a reportáže ze světa motorismu, testy nových i ojetých automobilů a především jeden z nejrozsáhlejších autokatalogů na českém internetu s podrobnými technickými daty všech nových i starších vozů a s možnostmi porovnání jednotlivých automobilů mezi sebou. Obsah webu tvoří dlouholetí redaktoři titulů auto motor a sport a AUTO7, na které se mohou uživatelé také přímo obracet se svými dotazy v sekci Poradna.


Mezi weby auditovanými na NetMonitor.cz je Autohit.cz 7. nejnavštěvovanější specializovaný auto-moto web v České republice. Celkový počet zobrazení stránek dosahuje 474 000. Meziročně dosáhl zvýšení počtu zobrazených stránek o 21 %, což značí silný potenciál.


MOTOCYKL-ONLINE.cz

Tradiční motocyklový portál Motocykl-online.cz, který nedávno prošel kompletní změnou grafického rozhraní, si od roku 2009 vytvořil silnou fanouškovskou základnu, jež tvoří početná a loajální komunita motorkářů.


Obsah stránek je tvořen odborníky a redaktory uznávaného časopisu Motocykl. Čtenáři zde získají nejaktuálnější zprávy ze světa jedné stopy, testy a srovnání motocyklů, reportáže z akcí či rozhovory se známými osobnostmi. Součástí webu je také rozsáhlý katalog motocyklů.


AMS-Classic.cz

Moderní a přehledný web AMS-Classic.cz mapuje veteránskou motoristickou scénu nejen v České republice a fanouškům oldtimerů i youngtimerů nabízí zázemí největšího časopisu o veteránech na českém trhu auto motor a sport Classic.


Active-sport.cz

Web active-sport.cz je interaktivním průvodcem světem sportu v přírodě všeho druhu, pomocníkem při nákupu outdoorového zboží i místem setkání pro početnou aktivně žijící komunitu. Velký důraz klade na jízdní kola horská i silniční a dění kolem nich. Funguje zároveň jako internetová platforma pro časopisy Bike a Outdoor a navazuje na úspěšný internetový magazín Peloton.cz.


Motormedia Bohemia, s. r. o.
IČO: 25782932
U Krčského nádraží 36
CZ - 140 00 PRAHA 4 - Krč
tel: +420 241 093 410
fax: +420 241 721 905

 

Vedení vydavatelství:
Milan Bohatec

 

Inzerce

Markéta Krištofová 
Tel.: +420 241 093 415
Mobil: +420 606 743 756
e-mail: kristofova@imotormedia.cz

 

 

Marketing a distribuce

Jan Kliment

e-mail: kliment@imotormedia.cz
NAŠE PUBLIKACE