Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přejít na Motor Media CS

Aktivity

 

Driving Experience

Driving Experience (dále jen DE) je seriál zábavních, adrenalinových a dopravně bezpečnostních eventů odehrávajících se na autodromech a polygonech v ČR. Účastníci DE jsou vybíráni z řad čtenářů hlasujících v anketě Best Cars v rámci titulů Motormedia Bohemia.

 

DE je cílen na řidiče osobních automobilů, kteří mají rádi rychlou, a přesto bezpečnou jízdu a hodlají si v příštích několika měsících pořídit nový automobil. DE je pořádán vždy ve spolupráci s konkrétní automobilkou, která návštěvníkům akce umožní otestovat své nejnovější modely. Od odborníků, zkušených instruktorů i profesionálních závodníků se účastníci dozvědí cenné rady, jak dále vylepšit své řidičské schopnosti, zopakují si zásady bezpečné jízdy, první pomoci a dozví se něco o nejnovější automobilové technice. A především si vyzkouší jízdu na okruhu i mimo něj v zapůjčených, ale i vlastních autech, a to zcela volně nebo pod dohledem zkušeného instruktora. DE je následně medializován v titulech Motormedia Bohemia.

 

Den nejlepších aut alias DNA

DNA je neformální event pro manažery automobilového průmyslu a souvisejících oborů. Akce se odehrává na příjemném místě v blízkosti Prahy, kde je pro obchodní partnery Motormedia Bohemia a jejich blízké připraven bohatý program na celý den.

 

Hlavním bodem programu je aktivní prezentace nejnovějších modelů aut jednotlivých značek ve formě zkušebních jízd, prezentace novinek Motormedia Bohemia a dále doprovodné aktivity jako golfová akademie, testování jízdních kol, vizážistický koutek, karikaturista, dětský koutek, skákací hrad a podobné zábavné činnosti. Na konci dne je připravena bohatá tombola o zajímavé ceny.

 

BEST CARS

Vydavatelství Motormedia Bohemia každoročně vyhlašuje anketu Best Cars – Nejlepší auta roku, která navazuje na tradici stejnojmenné ankety našeho německého vydavatelství MOTOR-PRESSE STUTTGART. Tato anketa je vypisována na podzim a probíhá současně v šestnácti zemích Evropy. Každoročně v ní prezentuje svůj názor několik tisíc českých respondentů, což lze považovat za velice slušný reprezentativní vzorek populace, jehož výpověď má ve všech směrech vysoce objektivní hodnotu.

 

Relevance údajů je zajištěna velkým množstvím respondentů, kteří zodpovídají nejrůznější otázky z oblasti automobilového průmyslu. Výsledkem čtenářské ankety není, jak by se možná mohlo na první pohled zdát, pouze pořadí automobilů v jednotlivých kategoriích, ale díky podrobnému statistickému vyhodnocení získáváme velmi obsáhlý statistický soubor, z nějž lze vyčíst „nekonečné“ množství údajů o tržním chování a myšlení potenciálních zákazníků. Čtenáři například odpovídají na otázky, které automobilky podle nich dělají dobrou reklamu či které automobily považují za nejspolehlivější. Výsledky jsou kromě jiného rozděleny i podle věku a pohlaví.

 

Porovnáním výsledků za několik po sobě jdoucích let anketa vždy spolehlivě určí, které modely a kteří výrobci učinili nejvýznamnější kroky v boji o přízeň stále náročnější motoristické veřejnosti. Výsledky čtenářské ankety Best Cars – Nejlepší auta roku jsou jedinečným statistickým souborem, který svým rozsahem a detailním zpracováním nemá na českém, ale ani evropském trhu konkurenci.

 

Na jaře se vždy koná galavečer pro soutěžící automobilky včetně vyhlášení výsledků ankety Best Cars – Nejlepší auta roku.

Motormedia Bohemia, s. r. o.
IČO: 25782932
U Krčského nádraží 36
CZ - 140 00 PRAHA 4 - Krč
tel: +420 241 093 410
fax: +420 241 721 905

 

Vedení vydavatelství:
Milan Bohatec

 

Inzerce

Markéta Krištofová 
Tel.: +420 241 093 415
Mobil: +420 606 743 756
e-mail: kristofova@imotormedia.cz

 

 

Marketing a distribuce

Jan Kliment

e-mail: kliment@imotormedia.cz
NAŠE PUBLIKACE